Terminliste

Her er terminlisten for aktiviteten framover. Vi tar forbehold om feil og at det kan komme endringer.

Bruk kontaktinformasjonen til trenerene for å melde fra om man f.eks må melde seg av et stevne eller lignende.

Les om påmelding til stevne: http://arnaslk.no/for-svommerne/pameldingsrutiner/

Kontaktinformasjon til trenerene

jan
26
fre
Treningshelg @ Strandebarm
jan 26@17:00-jan 28@18:00

For K1-K4 med hovedfokus på LÅMØ forberedelser.

Påmelding i medlemsportalen

jan
27
lør
Nyttårsstevne @ Askøyhallen
jan 27@16:00-19:00

Vestkantsvømmerne inviterer til uapprobert stevne i Askøyhallen 27.-28. januar.

Gullfisk, Laks og UR kan delta.

Påmelding via dette skjemaet: http://bit.ly/stevne-arna innen mandag 15. januar

Last ned invitasjon for øvelser her: Nyttårsstevne 2018

jan
28
søn
Nyttårsstevne @ Askøyhallen
jan 28@11:00-14:00

Vestkantsvømmerne inviterer til uapprobert stevne i Askøyhallen 27.-28. januar.

Gullfisk, Laks og UR kan delta.

Påmelding via dette skjemaet: http://bit.ly/stevne-arna innen mandag 15. januar

Last ned invitasjon her: Nyttårsstevne 2018

feb
10
lør
Yngeltreff @ Ågotnes
feb 10-feb 11 heldags
feb
17
lør
Allers Invest Cup @ Stemmemyren
feb 17@11:00

BSC inviterer til approbert stevne i Stemmemyren.

K1-K4, 2009 og eldre kan delta.

Påmelding via dette skjemaet: http://bit.ly/stevne-arna innen 7. februar

http://www.medley.no/dokumenter/innbydelser/2018/februar/20180217BSCAllerInvestI.pdf

feb
18
søn
Allers Invest Cup @ Stemmemyren
feb 18@11:00

BSC inviterer til approbert stevne i Stemmemyren.

K1-K4, 2009 og eldre kan delta.

Påmelding via dette skjemaet: http://bit.ly/stevne-arna innen 7. februar

http://www.medley.no/dokumenter/innbydelser/2018/februar/20180217BSCAllerInvestI.pdf

feb
21
ons
Klubbcup #2 og #3 (rygg + bryst + kick) @ Garnes Ungdomskole
feb 21@18:00-20:00
feb
23
fre
Trening i vinterferien @ Garnes Ungdomskole
feb 23-mar 3 heldags
mar
7
ons
Årsmøte @ Garnes Ungdomskole
mar 7@18:00-20:00
mar
9
fre
Fredagsmedley #1 – fly @ Slåtthaughallen
mar 9@18:40-20:00

For 2004 – 2009

mar
15
tor
NM kortbane @ Nadderudhallen
mar 15-mar 18 heldags

For kvalifiserte

mar
17
lør
Vårskvetten @ Åstveithallen
mar 17-mar 18 heldags
mar
24
lør
Påskeleir @ Hjørring, DK
mar 24-apr 2 heldags

For K1, K2 og BS-B født 2005 og tidligere (13 år og eldre).

Det forventes 80% treningsoppmøte gjennom vinteren for å få lov til å delta her.

Avreise fra Bergen lørdag 24. mars. Ankomst tilbake i Bergen mandag 2. april.

Påsketrening
mar 24-apr 2 heldags

For K3 + K4 og K1 + K2 som ikke er i Danmark vil det være et tilbud på Garnes.

apr
6
fre
ÅM 2018 @ Lambertseter Bad
apr 6-apr 8 heldags

For kvalifiserte etter LÅMØ

apr
13
fre
Bergen Swim Festival @ AdO arena
apr 13-apr 15 heldags

K1-K3, 2005 og eldre.

apr
20
fre
Kompetansehelga @ Gardemoen
apr 20-apr 22 heldags

For styremedlemmer og ansatte

apr
27
fre
Marienlyst Open
apr 27-apr 29 heldags

For kvalifiserte med minst 3 krav. 2005 og eldre

Fredagsmedley #2 Rygg @ Askøyhallen
apr 27@18:00-20:00
apr
28
lør
Kjustarten @ Stemmemyren
apr 28-apr 29 heldags
mai
4
fre
Langdistanse Cup 800m @ Slåtthaughallen
mai 4@18:00-21:00
mai
5
lør
24 Chillis Cup
mai 5-mai 6 heldags
mai
18
fre
Pinsetrening
mai 18-mai 21 heldags

K-gruppene – TBA

jun
2
lør
Førdesprinten @ Førde
jun 2-jun 3 heldags
jun
20
ons
Klubbcup #4 fly + sommeravslutning @ Garnes Ungdomskole
jun 20@17:30-20:30
jun
22
fre
AdO cup @ AdO arena
jun 22-jun 24 heldags
jul
12
tor
NM langbane @ Tøyenbadet
jul 12-jul 15 heldags
aug
5
søn
Oppstartsleir @ Strandebarm
aug 5-aug 12 heldags